חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » נעשה להם דווקא!
 
נעשה להם דווקא!
המונולוג שלא תקראו באף עיתון
 
printsendcomment
 


זה נכון, המתנחלים האלו מעצבנים כהוגן. ובגלל זה בדיוק צריך לא להיכנע לתכתיבים שלהם. המתנחלים מנסים להראות כאילו לא נותנים להם לבנות, כאילו ארגוני השמאל תוקעים מקלות בגלגלים שלהם? צריך להראות להם מה זה. במקום להילחם בהם ולתת להם להעביר את המסר שאנחנו בשמאל מחפשים כל תואנה להתנכל לבנייה יהודית ושאנחנו יודעים רק להרוס, דווקא נעזור להם. נגיד להם "אהלן וסהלן" ואפילו נתרום להם כסף, כך הם לא יצליחו בפרובוקציות שלהם. אולי אפילו כדאי לנו לצאת בקמפיין שבו יראו אותנו מלווים את פועלי הבניין באתרי הבניה ביהודה ושומרון בפרחים. המתנחלים רוצים לעשות הרבה רעש סביב מגרון? אנחנו נמשוך את העתירות שלנו, למה שניתן להם את כל תשומת הלב הזו? בימין רוצים להחזיר יהודים לתוך מתחמים בירושלים ובחברון בהם גרו פעם יהודים? תפדל, אין לנו עניין שהם יתחילו להוציא מסמכי בעלות שיראו שיהודים גרו בחברון, בכפר התימנים ובעטרות עוד לפני קום המדינה. ולמה שנעשה הרבה רעש שיגמר בכך שמערת המכפלה ועיר דוד יהיו בכותרות בלי הפסקה?

 ולמה לעצור כאן? כשעשינו חרם על אריאל, זה גרם ליותר אנשים לאהוב אותנו? כשארגנו עצומה בעד מדינה פלשתינית או נגד ההתנחלויות זה הוסיף לנו מנדטים? נכון, לדעתנו יש בעייתיות במה שהם עושים, אבל במבחן התוצאה עדיף לנו לחבק אותם מאשר להילחם בהם.


נשמע הזוי, נכון?

רק שזו פחות או יותר הדרך המוצעת במאמר בעמוד השער של 'ידיעות אחרונות' (תמונה מצ"ב) לנהוג בפעילים האנטי-ישראלים שאמורים להגיע ב"מטס ההתרסה". ובכלל כשמדובר באנטי-ישראלים, מחומסקי ועד גראס תמיד יש כמה כוכבי שמאל שדוגלים בסיסמה "הפסד הוא ניצחון", למה לא להתחיל ליישם את זה במגרש הביתי? 
 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר