חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » היהודים, אלו היהודים
 
היהודים, אלו היהודים
ניתן לנצח במלחמת ההסברה נגד האנטישמיות החדשה
 
printsendcomment
 


בימים האחרונים הופיעו שני סרטונים ביוטיוב שביחד בעיניי מראים באופן חד משמעי גם את הסיבה שעלינו להילחם במלחמת הרעיונות וגם את הסיבה שננצח בה.

בסרטון הראשון מופיע מפגין בהפגנת השמאל בניו יורק, המתקיימת תחת הסיסמא "לכבוש את וול סטריט". מדובר בנאום שטנה אנטי יהודי מהזן הארסי הקלאסי. צפו ונסו למצוא את ההבדלים בין דבריו של האיש לבין התעמולה המוקדמת של הנאצים.

אני רק מזהירה אתכם, לי הצפייה גרמה כאב בטן.
יש לציין כי כבר שבוע צצות ועולות יותר ויותר עדויות שאנטישמיות משחקת תפקיד מרכזי בהפגנות השמאל המתקיימות תחת הדגל של "צדק חברתי" בערי ארצות הברית כיום. על כן, יש להבין כי דבריו של האיש הזה לא צמחו מעצמם. הם חלק מההווי של השמאל הקיצוני והלא כל כך קיצוני בארצות הברית וכמובן באירופה היום.

הסרטון השני הוא המונולוג החדש של פאט קונדל.

כשנתקלתי לראשונה בסרטונים של קונדל לפני כמה שנים, יצאתי מתוסכלת. מצד אחד היה לי ברור כי מדובר באיש שהבין היטב את האיום לחירות שמציב האסלאם המסורתי. מצד שני, הוא היה אנטי-ישראלי ולא היה מסוגל לראות בישראל מדינה המותקפת על ידי כוחות ג'יהאד.

בסרטון החדש הזה. קונדל מגן על ישראל בדרכו האלגנטית והקולעת. הסיבה שהסרטון הזה חשוב לא נעוצה דווקא במסר – אם כי, המסר מבורך ביותר. הסיבה שאני בכל זאת רואה בו חשיבות, היא משום שהוא מראה כי מלחמת הרעיונות חיונית ושאנחנו יכולים לנצח בה.
 


לא כל שונאי ישראלי הם רובוטים חולניים ומרושעים כמו השמאלני בסרטון הראשון. חלקם דווקא פתוחים להגיון ומוכנים לבחון מחדש את ההשקפות שלהם כאשר אלו מתנגשות עם עובדות ומציאות הפוכה. מקטרגי ישראל אלו הם האנשים שאליהם עלינו לפנות- לא לשונאים. ואנחנו יכולים לשכנע אותם.

אנחנו מסוגלים לנצח במלחמה הזאת נגד רשע. מדובר קרב קשה, סיזיפי ולעיתים קרובות מתסכל. אולם מדובר בקרב המוסרי והקיומי של העת הזאת. על כן נכון שהשתתפות בה היא חובתנו. אבל היא גם זכות גדולה מאוד.

שנה טובה ומועדים לשמחה.

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר