חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » הכירו את חברת הקונגרס מישל באקמן
 
הכירו את חברת הקונגרס מישל באקמן
מתמודדת פרו-ישראלית בבחירות המקדימות במפלגה הרפובליקנית בארה"ב
 
printsendcomment
 

חבר'ה, אני מתכבדת להציג בפניכם את חברת הקונגרס מישל באקמן, (Michele Bachmann), מועמדת לנשיאות בבחירות המקדימות של המפלגה הרפובליקנית. אם תעשו חיפוש בגוגל, תראו כי בעקבות העימות האחרון בין המועמדים הרפובליקנים, באכמן, שפחות מוכרת בקרב הציבור הרחב מאשר מועמדים אחרים, קפצה מ-5 אחוזי תמיכה ל-19 והפכה למועמדת ריאלית לפריימריס של המפלגה שלה ולהתמודד נגד אובמה בבחירות הכלליות בנובמבר 2012.

למטה נאום שהקליטה היום בנושא יחסי ארצות הברית וישראל. שתבינו, אף אחד לא ביקש ממנה לדבר עלינו היום. היא פשוט החליטה שהיא צריכה לומר משהו לאור הלחץ הבלתי פוסק של אובמה על ישראל להסכים להתכווץ לתוך גבולות שעליהם לא ניתן להגן.

אני חייבת להגיד שמעולם לא שמעתי נאום כל כך פרו-ישראלי מפיו של פוליטיקאי אמריקאי כלשהו. מעולם לא שמעתי פוליטיקאי אמריקאי כלשהו מסביר באופן כה פשוט, קולע ומשכנע את החשיבות של ישראל לביטחון ארצות הברית.

אני רואה בנאום של באקמן מעשה מנהיגותי אמיץ. מדובר בקריאת תגר הכי חזקה שפוליטיקאי כלשהו נתן לאובמה על עוינותו לישראל. תראו איך היא חוזרת פעמיים על הקביעה כי עמדתו של אובמה כלפי ישראל משקפת אחוז שולי ביותר של העם האמריקני. תראו איך היא מנכסת את הרוב האמריקני לתמיכה בישראל.

טוב, מספיק שבחים ממני. תראו אתם ותגידו לי מה אם חושבים.

 

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר