חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » האויב של האויב שלי
 
האויב של האויב שלי
אורלי אזולאי בראיון אוהד עם המפגינה האנטי-ישראלית
 
printsendcomment
 


"הפנתרה הורודה"- אורלי אזולאי, '7 ימים' מוצאת שותפה לשנאת נתניהו

"רבים מחברי הקונגרס לא באמת מבינים את הדקויות של המזרח התיכון. רק מעטים מהם יודעים באמת על מה הויכוח ומיהם האשמים בהחמצות להביא שלום או בהסתבכויות בדרך. חברי הקונגרס, מנומסים להפליא ומורגלים לתת כבוד לאורח, קמו לכבודו שוב ושוב." אזולאי, שכבר טענה לאחר הבחירות הפנימיות בארה"ב נגד הציבור האמריקאי, מגלה עקביות לגבי כל מי שסוטה כמלוא הנימה מהקו המדיני של "שמש העמים" הנוכחי, ברק אובמה.

נאומו של ראש הממשלה בקונגרס הופרע כזכור על ידי ראיי אבילאה, פעילת שמאל קיצוני, בת לאב יהודי ישראלי, שהתפרצה בצעקות חמס (או חמאס) לא ברורות. כתבת ידיעות אחרונות בארה"ב, אורלי אזולאי, יצאה בשליחות עיתונאית אמיצה לראיין את אבילאה. כמו כל ספר היסטוריה סובייטי, העלילה ברורה וחד-משמעית: כל מה שקשור לנאום הלא חשוב בקונגרס, לנתניהו הרע, לאבילאה האמיצה ולארגון 'קוד ורוד' ה"אנטי-מלחמתי" שבו היא חברה. 


אזולאי כנראה ראתה נאום אחר מזה שהיה בקונגרס, נאום שבו אבילאה "גנבה" לנתניהו את ההצגה. אם להיזרק מהקונגרס ולהיות מושפל על ידי כלל חברי הקונגרס זו "גניבת ההצגה", כנראה שנתניהו היה צריך לפרוע שיער, להזיל ריר ולצווח בג'יבריש. אזולאי מכנה את התנועה של אבילאה, "אנטי-מלחמתית", זאת למרות שהצצה באתר הארגון מגלה שבכל פשעי המלחמה בעולם מעורבות רק ישראל וארה"ב (עם עדיפות לישראל).

"יש לה ביקורת על מה שקורה במזרח התיכון" כותבת אזולאי. שזה בערך כמו להציג בעל מכה כ"בעל ביקורת". אבילאה מתגאה בראיון כי היא ממשיכת דרכו של דודה שהתנגד להקמת מדינה יהודית, אבל אורלי אזולאי לא מתבלבלת ומציגה את אבילאה כמי שנלחמת נגד ה"כיבוש". הארגון שבו היא חברה, שותף ל-BDS הפועל להטלת חרם כלכלי, אקדמי ותרבותי על ישראל. ואם אבילאה מוצגת בתור "הטובה", אז "הרעים", מלבד ביבי ורוב הישראלים כמובן, הם אנשי איפא"ק, שלטענת אזולאי
"מחזיק בעמדות שמרניות, לעתים אף ימניות קיצוניות". בניגוד לג'יי סטריט ה"מתון", איפא"ק לא מקדם הצעות גינוי לישראל, כן תומך ומקדם סנקציות על איראן ולא חושב שהקמת מדינת ישראל היתה טעות היסטורית. ממש פשיסטים!   

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר