חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » אובמה שולתתתת
 
אובמה שולתתתת
 
printsendcomment
 


הגרופי'ז של אובמה 

 

אחת התופעות המגוחכות בטוקבקים לכתבות על ידוענים הנה תופעת ההערצה העיוורת. מתחת לכל כתבה על הזמר הראל סקעת, השחקן יהודה לוי או הבדרן אסי כהן תהיה לפחות תגובה אחת לפיה "_____ שולתתת". מה שמאפיין תגובות אלה זה חוסר היכולת לבקר את מושא ההערצה, החד משמעיות שאינה תלויה בעובדות והאור המגוחך שהתגובה מעמידה בה את הכותב/ת האנונימי/ת. הקשר לפסקה הבאה על אחריות הקוראים.

 

אורלי אזולאי מידיעות אחרונות הסבירה את תבוסת הדמוקרטים בבחירות האמצע בעיקר בחוסר הבנה של האמריקאים הטיפשים שאינם מבינים עד כמה אובמה 'שווה': "ביום שלישי השבוע ניפצה אמריקה את החלום של ברק אובמה. היא עשתה זאת בברוטליות, בגסות באופן אנוכי... אמריקה פינתה מדרכה את כל התקוות הטובות והכמיהה לשינוי והלכה לסגוד להבטחה המפוקפקת של תנועת מסיבת התה... השבוע עלה קולה של אמריקה המעדיפה הסתגרות במקום התחברות למשפחת העמים, זאת שבמקום להביא את הפתרון הפכה להיות הבעיה של העולם".
 
ומי שכבר הוכיחה שאינה אלא חסידה של אובמה, ציפי שמילוביץ, הסבירה זאת באופן "טוקבקיסטי" יותר:
 
"הפעם זו לא רק הכלכלה, אידיוט. זה גם האידיוט. והגזען. והקסנופוב. וההומופוב. והאיסלאמופוב...זו הייתה הצבעה שבטית של רוב מבוהל, מוסת ובחלקו פשוט גזען שלא יכול לשאת את מראה הנשיא השחור בבית הלבן. ולא סתם נשיא שחור עם שם מוזר והיסטוריה חוצת גבולות ודתות, גם נשיא שבפחות משנתיים עשה למען צמצום הפערים בחברה האמריקאית יותר מכל נשיא, מלבד פרנקלין רוזוולט ולינדון ג'ונסון. נשיא חכם, נאור, ישר עם נימוסי שולחן של המלכה אליזבת וקור רוח של יונית לוי..." כלומר, לפי שמילוביץ, אמריקה שאך לפני שנתיים בחרה באובמה היתה פתוחה ונאורה ובמחי שנתיים הפכה לגזענית והומופובית. מצד שני שמילוביץ כתבה בעבר ש"ישראל היא אחת המדינות הגזעניות בעולם". לא ירדן או סעודיה שבהן ליהודים אסור לגור, לא יפן, לא סודן. ישראל היא המדינה היחידה כזכור שהביאה אליה במאמץ רב אנשים בעלי עור שחור שלא לשם עבדות. טוקבקיסטית, אמרנו?

 איסלאמופוב זה דבר רע? האם יש מדינה בעולם, כולל מדינות מוסלמיות, שלא מפחדת ממוסלמים? נראה אותך מסתובבת בעיסאוויה או באום אל פאחם ללא זיהוי כעיתונאית. היא כותבת על הבוחר האמריקני שהוא הומופוב. ומה הקשר? את רומזת לגבי הנטיות של מישהו, ציפי?

 

ולמה לעצור ב"חכם, נאור וישר" האם אובמה לא חתיך, גבוה ובעל חוש הומור משובח? מסתבר שגם בטוקבקים בידיעות אחרונות יש מגבלת פונטים.

 

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר