חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » מסמך רשמי של משרד ראש הממשלה: לא ירינו בא-דורה
 
מסמך רשמי של משרד ראש הממשלה: לא ירינו בא-דורה
זה לקח עשר שנים אבל מדינת ישראל מודיעה כי מוחמד א-דורה לא נורה על ידי צה"ל
 
printsendcomment
 


בעיתוי תמוה הנפיק משרד ראש הממשלה מסמך רשמי ובו התייחסות לעלילת הדם המודרנית על שם מוחמד א-דורה, כך מדווח אתר האינטרנט ערוץ 7. עוד דווח באתר כי שר ההסברה אדלשטיין הסביר את התגובה המאוחרת - עשור לאחר שהמיתוס על מוחמד א-דורה תפס את מקומו לצד "הפרוטוקולים של זקני ציון" ו"מיין קמפף" בין חומרי התעמולה האנטישמית והאנטי ישראלית הנפוצים בעולם - כך: "בדיקה מדוקדקת של הנתונים, בניגוד לאופיים התעמולתי של דיווחי הצד שכנגד הם שהובילו לעיכוב הגדול בהודעת משרד ראש הממשלה".

 

בכל הזהירות המתבקשת ועם כל הכבוד לשר הנכבד, זאת נשמעת כמו שטות מוחלטת. אף אחד במשרד ראש הממשלה לא "בדק את הנתונים", בטח שלא במשך עשור.. אפילו העיתונאים, שמקצועם הוא בדיקת נתונים, לא בדקו את הנתונים. היחידים שבדקו את הנתונים היו יהודים פרטיים מודאגים, ישראלי אחד, צרפתי אחד וגרמניה אחת (חשוב לזכור - כתבנו על זה כאן). הם עשו זאת רוב הזמן על חשבונם הפרטי, תוך התעלמות מצד מי שהיו אמורים לתמוך בהם ובראשם משרד ההסברה הישראלי וחלקם אף שילמו על כך מחיר כבד.

 

לא מזמן פירסם מנכ"ל עמותת "קשב", עמותה שמאלנית העוקבת אחרי התקשורת, טור דעה ב-ynet בנושא תיאוריות קונספירציה. יזהר באר, זה שמו של המנכ"ל, השווה את הטענות שצה"ל לא ירה בא-דורה לטענות לפיהן לא יגאל עמיר ירה ברבין. ומדובר באדם שתפקידו פקיחת עין על התקשורת. מי שהקליק על הלינק הקודם יודע שאפילו עורך "הארץ" לשעבר סירב לעסוק בסוגיית א-דורה וכך הופקרה הזירה לשונאי ישראל מכל העמים ונוצר מיתוס השאהידים של א-דורה, שאיש לא יכול להעריך כמה רוצחים הוא עזר להצמיח. נניח למה שקרה לפני עשור ונשאל: מה עושה משרד ההסברה עם חומרי התעמולה של היום? עם הירי על הפלשתיני הכפות? עם "פיגוע הדריסה" של דוד בארי?

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר